O Nas » Biuro Rachunkowe Sp. z o.o.


Intro Image

ul.Wileńska
37/39 lok. 120
03 – 414 Warszawa

:
+48 (0) 503 580 681
:
ela@esulimierska.com

Biuro Rachunkowe istnieje w Warszawie od 2014 i świadczy profesjonalne usługi w zakresie szeroko pojętych rozliczeń rachunkowo-podatkowych. Firma posiada szeroką ofertę, która uwzględnia:

 • Doradztwo podatkowo -rachunkowe umożliwiające podjęcie korzystnych decyzji biznesowych.
 • Obsługę pełnych ksiąg handlowych.
 • Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz ryczałtu ewidencjonowanego.
 • Obsługę ewidencji kadrowo-płacowej.
 • Kompleksową pomoc w otworzeniu i rejestracji firmy.

Przez cały ten czas biuro prowadzone jest przez mgr Elżbietę Sulimierską posiadającą licencję do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nadanąc przez Ministra Finansów. Mając wieloletnią praktykę zawodową (ponad 30 lat), jestem przygotowana do wykonywania zawodu, ciągle podnoszę swoje kwalifikacje, na bieżąco śledzę zmiany w przepisach podatkowych. Firma posiada pełne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Współpraca z nami gwarantuje uzyskanie maksymalnych korzyści, jakie płyną z usług biura rachunkowego, a wybór naszej firmy jako partnera biznesowego jest niewątpliwie trafną decyzją.

Moje Biuro Rachunkowe prowadzę na podstawie wydanego przez Ministerstwo Finansów Świadectwa Kwalifikacyjnego uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych Nr 18 770/00. Posiadam obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej wymagane przy wykonywaniu tego rodzaju usług zapewniające bezpieczeństwo interesów moich klientów.

Pracuję na dedykowanych rozwiązaniach informatycznych zapewniających moim klientom pełne bezpieczeństwo oraz poufność powierzanych nam danych i dokumentów. Podczas współpracy staram się być przede wszystkim Państwa doradcą a nie tylko narzędziem do wprowadzania dokumentów księgowych.

Moje doświadczenie zawodowe to:

 • Praca jako urzędnik w urzędzie wojewódzkim,
 • Praca jako pracownik kontroli wewnętrznej,
 • Praca jako księgowa,
 • Praca jako Główna Księgowa,
 • Zarządzający służb finansowo-księgowo-płacowych,
 • Wdrażający system rozliczający czynsze w SM,
 • Wdrażający system finansowo-księgowo-płacowy.
 • Budujący służby finansowo-księgowo-placowe w nowej firmie.
 • Praca w służbach finansowo-księgowych zarówno w małych, jak i dużych firmach, spółdzielczości, budżecie, Spółkach SA i z o.o..

Moi współpracownicy mają również bogate doświadczenie zawodowe.

Moją pasją jest praca w służbach finansowo-księgowych, dlatego podstawowym profilem mojej działalności jest kompleksowa obsługa rachunkowo-księgowa oraz kadrowo-płacowa podmiotów o różnym profilu działalności jak i formie prawnej. Moimi klientami są zarówno jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki osobowe, stowarzyszenia, jak również spółki prawa handlowego.

Proponowana przeze mnie oferta obejmuje kompleksową obsługę finansowo-księgową dostosowaną do indywidualnych oczekiwań każdego klienta i współpracę ze specjalistami posiadających wysokie kwalifikacje oraz odpowiednie doświadczenie.

Dajemy państwu merytoryczny profesjonalizm.

Moja firma oparta jest na najnowocześniejszych rozwiązaniach obsługi finansowo-księgowej zapewniających profesjonalną realizację indywidualnych potrzeb każdego klienta. Udostępniam naszym klientom platformę do aktywnego zarządzania swoimi finansami 24h na dobę bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Pracuję na najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązaniach informatycznych pozwalających ograniczyć Państwa udział w całym procesie księgowania do minimum. Moja oferta skierowana jest do przedsiębiorców pragnących skoncentrować się na dynamicznym rozwoju firmy oraz prowadzeniu interesów w poczuciu bezpieczeństwa i komfortu.

Współpracując ze mną, nie tracą Państwo czasu na zbędne stanie w korkach czy jeżdżenie po urzędach, gdyż zapewniam dojazd do klienta oraz pełne reprezentowanie klienta przed urzędami, również podczas kontroli. W mojej pracy kieruję się zasadą: mój czas Twój zysk. Moja firma dzięki ścisłej współpracy z wieloma specjalistami bezpośrednio związanymi z prowadzeniem działalności gospodarczej jest w stanie zagwarantować kompleksową obsługę.

Promocje

Zarejestruj swój kontakt dziś, a przez pół roku będziesz płacił mniej o 50%.

Zobacz szczegóły »

Promocje

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego biura

Zobacz szczegóły »